O firmě

Co vyrábíme a jak

Vyrábíme špalky z bukového dřeva s vlhkostí cca. 10%, prvotřídní kvality (dřevo je bez suků, prasklin, minimální jádro).

Špalky jsou celkově prolepené disperzním potravinářským lepidlem dle ČSN, prošroubované a stažené speciálními stahovatelnými obručemi buď z nerezu, nebo z pásoviny 11300 dle ČSN.

Nohy jsou vsazené do těla bloku a díky tomu špalek můžete umístit až ke zdi.

Na spodní straně noh jsou přišroubované puky, které chrání špalek před vlhkostí podlahy. Puky dále tlumí hlučnost při práci na špalku a také zabraňují jeho pohybu. Celý špalek je nakonzervován potravinářským olejovým nátěrem, který chrání špalek před vlhkostí.

Ke špalkům vyrábíme i i doplňky např.: ohrádku - třístrannou nebo dvojstranou (viz.obrázek), rošt pod špalek sloužící na odkládání beden, nerezové obruče zafrézované do těla bloku špalku, držáky nožů nebo seker a další doplňky dle přání zákazníka.

Špalky vyrábíme i dle přání zákazníka, neobvyklé rozměry bloku, nebo nadstandartní výšku špalku – vše záleží jen na dohodě a možnosti výroby.

Masodesky – speciální desky sloužící především ke krájení a zpracování masa a uzenin např.: na prodejně, u pultu atd. Standardně vyrábíme ve dvou velikostech (viz. obrázky), nebo také dle přání zákazníka.

Termín dodání

standardní: 3 - 5 týdnů

nadstandardní: dle dohody (i do tří dnů) za příplatek

Doprava zboží

dle dohody

možnost osobního odběru

možnost odeslání zboží Vámi zvolenou přepravní společností

zboží Vám osobně dopravíme